Gimnazjum 22 im Piotra Szembeka

im Piotra Szembeka

OVERVIEW

The website gimnazjum22.waw.pl currently has a traffic ranking of zero (the lower the better). We have parsed twenty pages within the domain gimnazjum22.waw.pl and found zero websites referencing gimnazjum22.waw.pl. We have detected two public media accounts acquired by gimnazjum22.waw.pl.

GIMNAZJUM22.WAW.PL TRAFFIC

The website gimnazjum22.waw.pl has seen diverging quantities of traffic for the duration of the year.
Traffic for gimnazjum22.waw.pl

Traffic ranking (by month) for gimnazjum22.waw.pl

Traffic ranking by day of the week for gimnazjum22.waw.pl

WHAT DOES GIMNAZJUM22.WAW.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of gimnazjum22.waw.pl Mobile Screenshot of gimnazjum22.waw.pl Tablet Screenshot of gimnazjum22.waw.pl

GIMNAZJUM22.WAW.PL SERVER

I observed that the main page on gimnazjum22.waw.pl took zero milliseconds to load. Our crawlers could not observe a SSL certificate, so our web crawlers consider gimnazjum22.waw.pl not secure.
0 sec
0.0.0.0

Gimnazjum 22 im Piotra Szembeka

im Piotra Szembeka

PARSED CONTENT

The website gimnazjum22.waw.pl states the following, "W naszej szkole nikt nie jest anonimowy." I analyzed that the webpage said " Dnia 7 maja informowaliśmy o przedłużonym czasie zgłaszania się uczniów do konkursu." They also stated " CELE KONKURSU zapoznanie młodzieży z najnowszą historią Polski i Europy, kształtowanie postawy patriotycznej. Zapraszamy do udziału w IV edycji Wojewódzkiego Konkursu Fotograficznego pn."

SEE OTHER DOMAINS

Gimnazjum nr 25 w Gdańsku

Zasady rekrutacji do Gimnazjum nr 25. Zasady rekrutacji ustalone przez M. DOBRA EDUKACJA W PUBLICZNEJ SZKOLE. WSPÓŁPRACA Z RÓWIEŚNIKAMI Z CAŁEJ EUROPY. Jako społeczność szkolna, oprócz znoszenia trudów nauki,.

Aktualności

Prezentacja projektu LUDZIE, STYLE, EPOKI. Zapraszamy na kolejne zebrania z rodzicami, które odbędą się 20 marca br. Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie,. Wpłaty za obiad będą przyjmowane.

Witaj w Gimnazjum 29

Skocz do menu nawigacyjnego i logowania. Witaj na stronie internetowej Gimnazjum nr 29 w Zabrzu. Sportowe - pilka noża pod patronatem Klubu Górnik Zabrze. Z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu lekkim,. Z dziecięcym porażeniem mózgowym,.

Piastów Piastów k. Pruszkowa

Willa Millera w Piastowie dostanie drugie życie. Willa Millera, o której los mieszkańcy Piastowa martwili się od dawna, zostanie odnowiona. Piastów otrzyma blisko 5,5 mln złotych na rewitalizację budynku wraz z otaczającym go parkiem. Inwestycja obejmie także przebudowę targowiska miejskiego w Piastowie. W poniedziałek 26 marca burmistrz Piastowa Grzegorz Szpulewski podpisał w tej sprawie umowę. Koncert Marcina Stycznia w Piastowie już w ten weekend! 6 grudni.

Samorząd G2

Sprawiedliwych Wśród Narodów Świata w Czerwionce-Leszczynach. Piątek, 14 października 2016. Z okazji Dnia Nauczyciela życzymy takich myśli i marzeń, które dają się urzeczywistnić, pięknych i szlachetnych pomysłów, które podszeptuje serce, cierpliwości i wytrwałości, aby służba dzieciom tym starszym i tym młodszym zrodziła wiele szlachetnych owoców.